Academy Men

NPL NSW Men’s

1st Grade: Marco Arambasic, James Bayliss, Lachlan Bayliss, Patrick Beach, George Daniel, Gianni Di Pizio, Miguel Di Pizio, Nicholas Duarte, Aydan Hammond, Joshua Hong, Maksin Kasalovic, Sasha Kuzevski, Dean Larson, Jakov Malbasa, Andre Parkes, Anthony Pavlesic, Jordan Segreto, Olayinka Sunmola, Cameron Widust, Zac Zoricich. 

COACH: Abbas Saad

Under 20: Amponsah Antwi, William Arnold, Mohamed Bility, Bailey Brandtman, Matej Busek, Campbell Dovison, Ben Dunbar, Jackson Fowler, Taye Hedley, Orlando Heigl, Max Middleby, Aidan Milicevic, Alex Parkes, Tobias Peil, Dylan Susovic, Jonah Townsend, Jacob Tresoglavic, Zac Waddell. 

COACH: Lucas Vilela

Football NSW Boys’ Youth League One

Under 18: Jackson Chambers, Ethan Debono, Gabriel Gotting, Adam Hall, Matt Kariouz, Caylan Law, Josef Lewis, Jett Long, Reece McManus, Harry Menham, Joshua Milicevic, Dylan Peraic-Cullen, Jude Rankin, Will Rankin, Jordan Small, Noah Steinacker, Jacob Waddell, Kurtis White. 

COACH: Simon Volk

Under 16: Joseph Cresnar, Liam Ippolito, Jayden Jensen, Regan Jose, Ethan Lenton, Jesse Mantell, Ty Mckibbin, Ben Mewett, Max Miller, Campbell Page, Archie Parkes, Angus Reid, Flynn Richards, Tyson Rusden, Kye Schumacher, Oli Steinerts, Kirby Wilding. 

COACH: Hugo Da Silva

Under 15: Quinlan Barr, Haine Eames, Cooper Hall, Bowen Hine, Harrison Jablonski, Cassius Kirton, Isaac Kwon, Kaden Learmonth, Shumba Mutokoyi, Harper Ryles, Fynn Sadler, Reid Spokes, Max Stefanaras, Laurence Taylor, Jye Wark, Clayton Watts, Jared Williams. 

COACH: Jan Jugueta

Under 14: Jermaine Abrahams, Banjo Austen-Barrett, Harvey Bolte, Samuel Collins, Bailey Coxon, Harry Dennis, Joel Edworthy, Jacob Hall, Jaeseon Kim, Callum McCaskey, Rylan Quint, Vin Romano, Kudzaishe Tagwireyi, Ethan Timms, Harry Thorpe, Adhar Yaac. 

COACH: Jim Cresnar

Under 13: Riley Atherton, Jake Barr, Jonty Beaton, Dylan Bernauer, Lakelan Cansdell-Sherriff, Chase Conway, Timothy Kiyega, Didi Kuol, Samuel McAteer, Cooper Mielekamp, Lyndon Miletic, Ari Mutokoyi, Jacob Oxenham, Tyler Ramsay, Jarvis Tipping, Matthew Valli, Archer Winsor. 

COACH: Will Piriz

Skill Acquisition Program

Under 12: Zayd Alznifir, Ethan Ampoma-Gyamfi, Fletcher Beresford, James Blow, Jesse Borg, Liam Browning, Hayden Burke, Lucas Butcher, Louis Cooper, Ethan Gaha, Orlando Gomez, Brock Gordon, Seth Hamilton, Nathaniel Heath-Wallace, Ethan Holmes, Jamison McFadden, Oscar Newman, Raife Owen, Cooper Stone, Finnley Wallace, Luca Wickens. 

COACH: Anthony Tugrul

Under 11: Hunter Andrews, Noah Eden, Eli Edwards, Archie Eggins, Ray Fantuz, Dylan Galloway, Fletcher Graham, Kaiden Knibbs, Grayson Kowaliw, Robery Macey, Lachlan Mielekamp, Noah Misfud, Maxwell Moss, Lachlan Nalevansky, Benjamin Odeltorp, Ethan Secomb, Henry Swinbourne, Mudiwa Tagwireyi, Archie Wasson. 

COACH: Matthew Edwards

Under 10: Lakin Barber, Kingsley Boyle, Kai Dunne, William Frost, Nicholas Geraldes, Tyler Giustiniani, Jack Gorman, Jonty Graham, Spencer Harding, Sena Harris, Matias Juanto, Dimitri Katsabis, Charlie Keys, Finn McBride, Logan McCaskey, Cade Paterick, Leo Terjesen-Some, Joshua Turnbull, Remy Unger. 

COACH: Toby Peil and Max Middleby

Under 9: Hunter Acland, Archie Baines, James Collison, Parker Everson, Will Ford, Elijah Goldsworthy, Ryder Knibbs, Charlie Lester, Elliott List, Lincoln Moss, Oscar Rogers, Liam Vangelder, Sonny Wasson, Daniel Windress, Lincoln Windress, Axi Zechner. 

COACH: Nicholas Duarte